Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері


Деталі Проекту
  • 0
  • 24 Червня, 2022
YAnvar-foto-min
Міжкімнатні двері
Міжкімнатні двері
YAnvar-foto-min
Міжкімнатні двері
Міжкімнатні двері

ФІЛЬТР

Ціна
UAH -
Розмір
Колір
Гарантія Виробника

Міжкімнатні двері у Вінниці: особливості та різновиди

Нині ринок матеріалів для оздоблення приміщень насичений цікавими пропозиціями від українського виробника. Завдяки цьому в нашому інтернет-магазині можна купити міжкімнатні двері з коробкою, які стануть не тільки справжньою прикрасою приміщення, але й вигідним капіталовкладенням. Варто розуміти, що для такої конструкції однакову важливість мають як естетичні складові, так і практичні, наприклад, сучасні двері обов’язково шумоізоляційні.

Класифікувати можна на кілька основних типів, в залежності від способу відкривання:

  • Розпашні. Класична конструкція, яка влаштовує своєю надійністю в тому випадку, коли місця для руху дверного полотна достатньо.
  • Розсувні. Сучасний та хороший варіант для того випадку, коли в приміщенні мало місця. Існує кілька популярних різновидів, які мають свої особливості конструкції. Зокрема, відкатні з однією або кількома стулками, двостулкові, що відкриваються в бік, касетні розсувні, двері-купе. Кожен має свої особливості та переваги.
  • Складні. Можуть мати конструкцію типа гармошка або книжка. Рухаються за допомогою напрямних та кріплень, які встановлюються зверху. Для більшої міцності напрямні можна встановити ще й знизу.

Які краще вибрати міжкімнатні двері: що потрібно знати

Перш за все, обирати двері потрібно комплексно орієнтуючись на їх технічні характеристики. Вкрай важливо орієнтуватися в матеріалах, з яких вони виготовлені. Виробники пропонують безліч варіантів, які відрізняються ціною. Оптимальним рішенням будуть легкі та міцні конструкції. В нас можна замовити двері із МДФ, шпоновані, дерев’яні, зі склом. Класичним варіантом є дерев’яні двері з покриттям ПВХ. Вони стійкі до негативного впливу агресивного зовнішнього середовища та недорогі. В більшості домів у Вінниці встановлені саме такі моделі, оскільки за ними досить просто доглядати, вони не бояться хімічних сполук.

Дорожчим варіантом будуть моделі з МДФ, що є матеріалом, виготовленим з тирси та деревної стружки. Для склеювання використовуюьтся безпечні для людини речовини. Люди, які цінують свої сили та гроші обирають подібні міжкімнатні двері, Вінниця в цьому світлі не є виключенням з правил.

Чому у нас вигідно купити міжкімнатні двері онлайн?

Той факт, що інтернет-магазин LANA офіційно співпрацює з відомими брендами свідчить про можливість отримати якісну продукцію без націнок. Асортимент постійно поповнюється новинками, які стануть справжньою прикрасою дому. Якщо жодна модель з каталогу не сподобалась завжди можна виготовити міжкімнатні двері на замовлення. Спеціалісти з радістю нададуть консультацію онлайн чи телефоном. Доставка по Україні буде приємним бонусом для жителів інших регіонів країни.

You've just added this product to the cart: