Мозаїка

Мозаїка


Деталі Проекту
  • 0
  • 8 Липня, 2020

Шановні клієнти! Сторінка наповнюється новими товарами, повний перелік товарів буде доступний на цій сторінці згодом. За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь за номером +38(068)777-67-17

Каталог і основні різновиди мозаїчної плитки

Мозаїка — сучасний та стильний оздоблювальний матеріал, який має попит серед тих, хто хоче створити в домі оригінальний інтер’єр. Використовують його для приміщень з різним цільовим призначенням (ванна, кухня) і в усіх випадках вдається створити затишну атмосферу. Особливість продукції полягає в тому, що за допомогою неї складається панно будь-якого розміру. Окремі листи мозаїки з’єднуються за допомогою сітки. Плитка буває прямокутна, ромбоподібна, квадратна, що відкриває практично безмежні можливості для реалізації сміливих дизайнерських задумів. В каталозі знаходяться колекції, чудово імітуючі різні натуральні текстури, наприклад дерево, мармур, камінь. Всі вони мають елітний вигляд, а при цьому коштують недорого.

Плитка мозаїка: основні види та її особливості

Першою чергою варто відзначити розмаїття матеріалів, які використовували виробники для виготовлення мозаїки — керамограніт, скло, червона та біла глина, метал, дерево, камінь. Головною відмінністю плитки для усіх вище перелічених варіантів залишається невеликий розмір. Найпопулярніший вибір — 5*5 та 10*10. Крім цього, сировина в обов’язковому порядку проходить тестування на екологічність, тому кінцевий результат відповідає найвищим європейським стандартам, про що свідчить офіційна документація, що надається при покупці.

Купити мозаїку можна в коробках, які фасуються планшетками розміром 30х30 між якими слої захисні плівки, щоб не подряпати верх матерілу, а задня частина це сітка. Спеціалісти рекомендують не менше 15% від запланованого обсягу. Відрізняють виріб по типу поверхні — матова чи глянцева. Здебільшого це питання смаку, яке визначається розробленим дизайнерським проєктом.

Серед головних переваг матеріалу варто відзначити:

  • універсальність — використовують для різних приміщень;
  • міцність — витримує механічні навантаження, перепади температур та їх екстремальні значення;
  • довговічність — при мінімальних затратах часу на догляд поверхня збереже чудовий вигляд упродовж всього строку експлуатації;
  • морозостійкість — без остраху використовується на вулиці.

Чому у нас вигідно купити плитку мозаїки онлайн?

Ми надаємо можливість купити мозаїку на стіну з максимальною вигодою. Враховуючи високу якість продукції, можна сміливо говорити, що ціна справедлива. Широкий асортимент — запорука того, що обов’язково знайдеться той варіант, який повною мірою задовольняє побажання. Завдяки доставці по Україні замовлення оформляється онлайн, а товар буде доставлений в будь-яке зручне місце.