Душові кабіни

Душові кабіни


Деталі Проекту
  • 0
  • 30 Червня, 2020

Скляні душові кабіни з піддоном і без – великий асортимент у Вінниці

З року в рік душові кабіни здобувають все більше популярності серед сучасних користувачів. Це можна пояснити тим, що ритм, в якому вимушена нині жити людина, передбачає необхідність максимально економити час. Мало хто може дозволити собі витратити цілу годину для того, щоб поніжитися у ванній кімнаті. Крім того, купити душові кабіни можна рекомендувати власникам невеликих квартир, оскільки сантехнічний виріб не займає багато місця. В каталозі міститься великий асортимент елітних товарів світового та українського виробництва. Завдяки цьому можна придбати скляні бокси недорого, але бути максимально впевненим в їхній довговічності та надійності.

Як вибрати душову кабіну: особливості та переваги

Серед основних переваг душових кабін, що відрізняють їх від традиційної ванни, варто відзначити:

  • герметичне закривання;
  • компактні габарити;
  • корисні додаткові функції; 
  • сучасний дизайн.

Першою чергою при виборі варто визначитися з розміром кабіни, популярними нині є варіанти 120*90, 80*100, 70*90, 90*90 см. Кабіни також мають різний тип монтажу, що визначає можливість використання їх в тому чи іншому приміщенні. Якщо місця не так багато, то гарним варіантом буде кутова конструкція. Традиційними є квадратні та прямокутні душові кабіни. Важливий критерій вибору – глибина піддона. Моделі з глибоким піддоном можна використовувати, як невелику ванну. Для людей з обмеженими можливостями такий варіант невдалий, оскільки ускладнює доступ всередину.

Асортимент складається з конструкцій, що мають різний дизайн, тому кожен може обрати максимально вдалий спосіб створити в душовій затишну та стильну атмосферу, наприклад, використовуючи кабіни з матовим склом. Крім цього, передбачена можливість виготовити душові кабіни під замовлення, які будуть враховувати всі побажання.

Чому у нас вигідно купити душові кабіни онлайн?

Якщо клієнт шукає по-справжньому якісні душові кабіни у Вінниці чи у будь якому іншому місті нашої країни, інтернет-магазин LANA з радістю запропонує великий вибір від відомих виробників. Товари сертифіковані відповідно до високих європейських стандартів, виготовлені з міцних та екологічно чистих матеріалів, ціна завжди актуалізується, а в каталозі з’являються трендові новинки. 

You've just added this product to the cart: