Плитка великого формату

Плитка великого формату


Деталі Проекту
  • 0
  • 18 Липня, 2022

Керамічна плитка великих розмірів — широкий вибір та вигідна ціна

Великоформатна плитка — далеко не новий вид оздолювальних матеріалів, проте високий попит прийшов до нього не так давно. Прихильність подібний керамограніт отримав як від покупців, так і професійних дизайнерів інтер’єру. Виріб є керамічним полотном, здатним реалістично імітувати різні фактури природних та штучних матеріалів, як то наприклад, мармур, дерево,  бетон і т.д. При високих експлуатаційних та естетичних якостях, ціна плитки дозволяє придбати її з розрахунком на власний бюджет. Великий асортимент говорить про те, що можна буде придбати матеріал, який повною мірою буде відповідати побажанням стосовно вартості, технічних характеристик та дизайну.

Де використовують великоформатну плитку в інтер’єрі

Для початку варто зазначити, що плитка великого формату — це вироби, розмір яких починається з 50*50 та може бути 180*90 й більше. Завдяки розмірам надається можливість максимально точно передати запланований варіант дизайну, досягти його цілісності. Багато з яких колекцій виглядає як справжній витвір мистецтва. 

Використовувати плитку великих розмірів можна як для підлоги, так і стін. Більше того, технічні характеристики свідчать про можливість експлуатації без остраху за міцність навіть на вулиці. Про це свідчить існування фасадної, для доріжок та тротуарної плитки, якими переповнені каталоги виробників. Універсальність подібного оздоблювального матеріалу полягає в тому, що його можно застосовувати як для жилих приміщень, так і комерційних.

Трендом останніх років стала обробка за допомогою такого матеріалу кам’яних вогнищ. Цьому сприяє не тільки відмінна імітація текстури натурального каменю, а й можливість витримувати високі температури, гарна тепловіддача.

Використовують плитку й для оздоблення кухонь, де їх головна цінність проявляється в простішому догляді, оскільки поверхня має менше стиків, що є першим місцем для збирання бруду. Для очищення можно використовувати практично будь-яку домашню побутову хімію, адже виріб не вибагливий.

Чому у нас вигідно купити плитку великого формату онлайн?

Ми готові запропонувати охочим купити крупноформатну плитку на вигідних умовах та з гарантією високої якості продукції. Ми співпрацюємо з багатьма відомими виробниками керамічної плитки, тому організовані прямі постачання, виключаючі будь-які націнки. Придбання можна забрати в магазині в Вінниці, чи замовити онлайн з доставкою по Україні.

You've just added this product to the cart: