Рушникосушки

Рушникосушки


Деталі Проекту
  • 0
  • 30 Червня, 2020

Рушникосушки в ванну – великий асортимент у Вінниці

Рушникосушка електрична – сучасний та надзвичайно корисний прилад. Рушникосушки бувають трьох видів: електричні, які підключаються до мережі електроживлення, водяні, які підключаються до системи водопостачання та змішані, які можуть працювати як за допомогою електрики, так і за допомогою води.  Особливість полягає в тому, що він здатен виконувати одночасно три функції:

  • сушити рушники та інші банні приналежності;
  • обігрівати приміщення;
  • знижувати рівень вологості.

Така функціональність пояснює, чому сушарки так часто останнім часом використовується в інтер’єрі. Підключення здійснюють до системи водопостачання або опалення, в залежності від моделі. По суті, можна говорити про те, що це додаткова батарея в приміщенні, причому більше практична.

Сучасний ринок сантехнічних приладів пропонує покупцям широкий асортимент рушникосушок, які відрізняються розміром, типом, дизайном, потужністю. Одним з критеріїв класифікації можна вважати вид рушникосушки, який може бути:

  • Безшовним. Виготовлений з суцільної сталевої труби. Вирізняється надійністю, довговічністю.
  • Кутовим. Призначена для монтажу в кутку кімнати.
  • П-подібним. З назви стає зрозуміло, що його форма нагадує літеру “П”.
  • Змійовик. Класична модель, що є зігнутою трубою.
  • Драбина. Сучасний варіант, який характеризується високим рівнем тепловіддачі.

Також варто відзначити, що моделі можуть мати горизонтальне, вертикальне та бокове підключення. Обирати конкретний виріб варто орієнтуючись на наявність вільного місця, зручності установлення.

Електрична чи водяна рушникосушка: переваги та особливості

Для більшості покупців ключовим параметром є вид. Рішення купити рушникосушку водяну буде оптимальним у тому випадку, якщо в домі індивідуальне опалення. Коли в трубах постійно є гаряча вода, то жодних проблем з сушінням речей не виникне. Саме вода нагріває конструкцію. Серед ключових переваг варто відзначити економічність, легке підключення, міцність, максимальна безпечність, проте вона повністю залежить від водопостачання.

Купити рушникосушку електричну варто людям, які прагнуть повністю контролювати температуру, адже, зазвичай, моделі випускаються з терморегулятором. Основним елементом є тен, він нагріває конструкцію. Плюсами є простота монтажу, з яким впорається навіть новачок. Серед особливостей використання варто відзначити необхідність дотримуватись правил безпеки та додаткові витрати на комунальні платежі за спожиту електроенергію.

Чому у нас вигідно купити рушникосушку у ванну кімнату онлайн?

Інтернет-магазин LANA радо надасть можливість кожному, кому потрібна рушникосушка нержавіюча, ціна якої має бути доступна, придбати елітні моделі від відомих виробників з бездоганною репутацією. Продукція має всі необхідні офіційні документи, що підтверджують її оригінальність та відповідність високим стандартам. Під час безплатної консультації телефоном чи онлайн можна розв’язати всі питання, зорієнтуватися у виборі. Діє оперативна доставка по Україні.

You've just added this product to the cart: