Хімія/Засоби догляду

Хімія/Засоби догляду


Деталі Проекту
  • 0
  • 9 Липня, 2020

Сторінка в розробці. Ми прикладаємо максимальних зусиль, щоб чим скоріше познайомити вас з товарами категорії

Асортимент та вартість товарів побутової хімії у магазині Lana

У зв’язку з тим, що будь-які поліровані поверхні мармуру чи керамічної плитки не стійкі до впливу абразивних частинок, вкрай необхідно завчасно засоби для миття плитки купити, перед тим, як вона буде активно використовуватися. Застосування абразивних засобів для чищення підлоги під час прибирання здатне спричинити пошкодження поверхні, яке буде практично неможливо усунути.

У ванній чи туалеті кахель, натуральний/штучний камінь, мармур, мозаїка постійно контактують з водою, тому через високу жорсткість води на поверхні може з’являтися білий наліт. Звичайна побутова хімія ніяким чином не допоможе його усунути. Більш того, між плиткою може з’явитися грибок чи пліснява, для його видалення недопустимо використовувати абразивні засоби.

Як доглядати за плиткою та ламінатом?

Ці два види матеріалів для підлоги мають високий попит серед користувачів, чому сприяють їх незаперечні переваги в порівнянні з іншими варіантами. Втім, догляд за ними потребує ретельного вибору хімії. Пояснюється це тим, що структура ламінату та кахлю має подібність, яка диктує умови стосовно догляду за нею. Якщо ви замовите для дому навіть найдорожче декоративне покриття подібного виду, проте не будете дотримуватися рекомендацій виробників, дуже скоро воно втратить свій першочерговий зовнішній вигляд. 

Щоб забезпечити матеріалу надійний захист від впливу зовнішніх агресивних чинників, потрібна хімія для миття плитки з відповідним складом. Крім того, що у складі не мають міститися будь-які абразивні частини, необхідна наявність складників, здатних створювати захисний шар. Також він виконує й функцією, спрямовану на спрощення очищення поверхні.

Чому у нас вигідно купити хімію для плитки або кахелю онлайн?

Товари побутової хімії для догляду за плиткою та кахлем, представлені в інтернет-магазині LANA, відрізняються високою якістю та доступною ціною. Це стало можливим завдяки офіційній співпраці компанії з відомими виробниками. Товари сертифіковані та відповідають високим європейським стандартам. Каталог постійно оновлюється, в ньому з’являються актуальні новинки. Завдяки доставці по Україні засоби можна придбати не тільки у Вінниці, а й в будь-якому іншому регіоні.