Плитка для підлоги

Плитка для підлоги


Деталі Проекту
  • 0
  • 8 Липня, 2020

Великий вибір плитки на підлогу

Керамічна плитка на підлогу — один з найпопулярніших варіантів оздоблювальних матеріалів, які нині використовується для жилих та комерційних приміщень. Жоден з теперішніх матеріалів не може конкурувати з плиткою, коли мова йде про експлуатаційні якості. Здебільшого, коли хтось говорить про те, що хоче недорого облаштувати підлогу, то перше що спадає на думку, саме керамограніт. Високий попит серед покупців пояснюється цілим рядом незаперечних переваг та ціною, яка відрізняється доступністю. З року в рік відомі виробники збільшують асортимент подібної продукції, що дозволяє замовити варіант, який максимально відповідатиме побажанням до підлогового покриття В нашому магазині можна вибрати глянцеву та матову плитку будь-якого розміру, однотонну чи з візерунком.

Як підібрати плитку для підлоги?

Вибір плитки — завдання доволі відповідальне, тому до нього варто підійти з розумінням ключових моментів, на які варто звернути увагу. Навіть якщо ви придбаєте найдорожчу продукцію від відомого виробника, але вона не буде відповідати вимогам до тих умов, у яких вона буде експлуатуватися розкрити свій потенціал подібному виробу буде досить складно. Враховуючи це, ми рекомендуємо орієнтуватися на наступні показники.

  • Опір ковзанню. Якщо вам потрібна плитка для ванни, то вона обов’язково повинна бути не слизька, адже від цього залежить безпека її експлуатації. Те саме стосується й підлоги на кухні, вітальні чи терасі.
  • Міцність. Визначити, наскільки вибір буде невдалим, допоможуть ISO, показники зносостійкості. Для комерційних приміщень зазвичай потрібні інші варіанти у скільки навантаження на підлогу там більше.
  • Розмір. Існують суттєві відмінності у використанні плитки з розміром 10*10 та 40*40, тому не зайвим перед покупкою буде проконсультуватися з нашими спеціалістами телефоном. Вони радо нададуть вичерпну консультацію, яка допоможе визначитися з необхідним розміром.

Важливу роль відіграє дизайн плитки. Каталог містить моделі стилізовані під ламінат, камінь, дерево, мармур чи паркет. Завдяки цьому кожен охочий може отримали унікальну можливість реалізувати найцікавіші дизайнерські ідеї.

Чому у нас вигідно купити плитку для підлоги онлайн?

З моменту появи онлайн продаж купити плитку для підлоги у Вінниці стало дуже просто та вигідно, особливо враховуючи той факт, що інтернет-магазин офіційно співпрацює з багатьма відомими виробниками, а це свідчить про відсутність будь-яких націнок на оригінальну продукцію. Доставка по Україні значно розширює можливості для жителів інших регіонів нашої країни. Приємним бонусом до високої якості є часті акції та розпродажі.

You've just added this product to the cart: