Паркетна дошка

Паркетна дошка


Деталі Проекту
  • 0
  • 8 Липня, 2020
parketnaya-doska-parkethome-1920x600

Товар в цій категорії знаходиться на етапі наповнення. Ознайомитись з асортиментом та отримати консультацію ви можете за номером +380687776717 або у онлайн чаті у правому нижньому кутку. Дякуємо за розуміння!

Паркет (паркетна дошка) від виробника у Вінниці

Паркетна дошка чи паркет — оптимальний варіант для власників будинків та квартир, власники яких шукають можливість ефектно оздобити власну оселю. Рішення чудово вписується в формат сучасного покриття для підлоги, адже відповідає високим екологічним стандартам та має чудові експлуатаційні якості. Купити паркетну дошку варто вже через її особливості технічних характеристик. В основному вони стосуються того, що вона складається не з одного шару деревини. Це позитивно впливає не тільки на її вартість, а ще є міцність. Такого широкого асортименту від виробників з України та світу годі й уявити. Ціна дає можливість недорого замовити по-справжньому якісний оздоблювальний матеріал.

Переваги та особливості паркетної дошки

Якщо говорити про переваги та недоліки, відразу варто зазначити, що технологія виготовлення передбачає використання масиву деревини. Найчастіше паркетна дошка від виробника має в складі ясень чи сосну. Таке дерево розраховане на високі механічні навантаження, відрізняється чудовими показниками вологостійкості.

Конструкція передбачає наявність трьох шарів покриття:

  • Основний. Фанерний лист, товщина якого 2-3 мм.
  • Внутрішній. Дерев’яні планки товщиною 1-2 мм. Найчастіше використовується хвойна деревина
  • Зовнішній. Планка з деревини цінних порід, товщина якої складає 1-7 мм.

Вкупі вони тримаються завдяки екологічно чистому клейові. Щоб кожен наступний шар міцно тримався, укладка здійснюється перпендикулярно попередньому.

Високу цінність для дизайнерів матеріал має через його естетичність в інтер’єрі будь-якого приміщення. Також його доволі часто використовують для теплої підлоги, адже він забезпечує додатковий рівень комфорту.

Чому у нас вигідно купити паркетну дошку онлайн?

Паркетна дошка, ціна якої відповідає якості, стане гарним придбанням для того, щоб створити в домі по-справжньому комфортну атмосферу. Інтернет-магазин LANA надає гарантію на всі товари, тому при замовленні можна бути впевненим в їх оригінальності. Діє доставка по Україні, тому жителі інших регіонів можуть нею без проблем скористатися. В разі наявності питань стосовно товару можна отримати безплатну консультацію.