Доставка та оплата

Самовивіз

Замовляйте товар в магазині та забирайте на складі. Самовивіз у Вінниці доступний за адресою Сабарівське шоссе 9, з Понеділка по П’ятницю з 10.00 до 18.00. Для отримання товару, необхідно мати при собі відповідні документи. Для зручності та економії вашого часу, годину відвантаження будь-ласка узгодьте попередньо з менеджером для уникнення черг.

Доставка службою “LANA” містом та по Вінницькій області

Доставка містом та по Вінницькій області доступна з Понеділка по П’ятницю. Вартість доставки містом становить 600 гривень. Вартість доставки за містом розраховується виходячи з ваги, габаритів та відстані маршруту. Для оформлення доставки, зверніться будь-ласка до вашого менеджера та оберіть зручний для вас час. Будь-ласка, оформлюючи доставку, зверніть увагу, послуги вантажника ми не надаємо.

Доставка службою “LANA” по Україні

Наша компанія також пропонує послугу доставки нашої продукції, по территорії усієї нашої країни. Для прорахунку вартості доставки, зверніться будь-ласка до вашого менеджера під час оформлення замовлення. Вартість доставки залежить від ваги товару, відстані маршруту, а також габаритів продукції.