Плитка фасадна, клінкерна

Плитка фасадна, клінкерна


Деталі Проекту
  • 0
  • 8 Липня, 2020

Шановні клієнти! Сторінка наповнюється новими товарами, повний перелік товарів буде доступний на цій сторінці згодом. За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь за номером +38(068)777-67-17

Фасадна клінкерна плитка європейських та українських виробників

Клінкерна плитка на стіни — сучасний оздоблювальний матеріал, який виготовлений з екологічних матеріалів. Попри його відносну новизну, сьогодні він має високий попит серед людей, які планують ремонтно-будівельні роботи та професійних дизайнерів інтер’єру. Універсальність проявляється в тому, що облицювальну плитку можна використовувати як для жилих приміщень, так і комерційних. Більш того, матеріал годиться для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Як вибрати якісну клінкерну плитку: переваги та недоліки

Популярність пояснюється відмінними експлуатаційними якостями, серед яких в першу чергу варто відзначити саме механічну міцність та можливість витримувати довготривалий негативний вплив агресивного навколишнього середовища. Під останнім варто розуміти підвищену вологість, прямі сонячні промені, високі механічні навантаження. Цьому сприяє склад клінкерної плитки, до якого входить глина та невелика кількість модифікаторів. Міцність сировина здобуває під час формовки, яка передбачає застосування надвисоких температур — до 1300 С°. Особливості процесу виготовлення зумовлюють наступні переваги фасадної плитки:

  • при повній відсутності шпарин, зберігає паропроникність;
  •  не розтріскується та не схильна до утворення сколів;
  •  має низький рівень водопоглинання, тому не боїться морозів;
  •  строк експлуатації вимірюється десятиліттями, а в середньому 30 років;
  • на сонці не втрачає колір та механічну міцність;
  • легко очищається від забруднення, для чого можна використовувати майже будь-яку хімію.

Незаперечною перевагою можна сміливо назвати ціну такої плитки, причому це незалежно від виробника. В каталозі можна знайти вуличну, тротуарну та фасадну плитку високої якості, замовити яку можна недорого. Фасадна клінкерна плитка — матеріал, який потребує певних навиків під час її монтажу, тому якщо ви не впевнені у власних силах, краще скористатися послугами фахівців.

Чому у нас вигідно купити клінкерну плитку для фасадних робіт онлайн?

В інтернет-магазині Lana можна купити клінкерну плитку для фасаду за вигідною ціною, тому що компанія співпрацює на офіційному рівні з великою кількістю відомих виробників. Асортимент включає в себе вироби малих та великих розмірів, з різним дизайном (під цеглу, камінь), виконані в різних кольорах. На продукцію надається гарантія та повний пакет документів, які підтверджують її безпечність. Замовлення можна зробити онлайн, телефоном чи в магазині, а доставка по Україні спрощує процес придбання.

You've just added this product to the cart: