Унітази, біде, пісуари

Унітази, біде, пісуари


Деталі Проекту
  • 0
  • 30 Червня, 2020

Унітази, біде та пісуари в широкому асортименті у Вінниці

Все частіше в домівках можна побачити такий вид сантехнічних приладів, як пісуар та біде. Це легко пояснити тим фактом, що подібні мініатюрні вироби гарно комбінуються з традиційним унітазом. Але на відміну від останніх, вони займають мінімум місця та здатні надати додатковий рівень гігєнічності, зручності. Купити пісуар варто як для хлопчиків, так і чоловіків, а для жінок вдалим рішенням буде придбання біде. Асортимент складається з сучасних підвісних та підлогових моделей. Тобто, обрати можна буде той варіант, який максимально відповідатиме стилю інтер’єру та кількості вільного простору в приміщенні.

Як вибрати унітаз: особливості та відмінності

Після завершення ремонту в домі, вкрай важливо якісно облаштувати санвузол. Для цього вибір конкретного унітаза має бути обґрунтований його розмірами та типом монтажу. Якщо мова йде про підлоговий унітаз, то він має максимальну надійність, згодиться в тому випадку, коли вільного місця достатньо. Своєю чергою підвісні моделі надають можливість зручніше прибирати, навіть в складноступних місцях.

Варто брати до уваги й тип підключення, який може бути вертикальним, горизонтальним та косим. Обирають його з урахуванням виду каналізаційної труби. Європейським стандартом заведено вважати горизонтальний варіант розташування.

Важливим критерієм вибору є й варіація зливної арматури. Найпопулярнішим рішенням є дві кнопки, які розраховані на 3 та 6 літрів. Це гарний спосіб економити природні ресурси. З часом виробники розширили свій асортимент і так з’явились модель 2/4 та 3/5.

Крім того, що купити біде недорого може кожен охочий, ще його досить просто встановити, для чого не потрібно мати навичок сантехніка та професійного обладнання.

Чому у нас вигідно купити пісуар, біде чи унітаз онлайн?

Враховуючи той факт, що інтернет-магазин LANA має налагоджені офіційні зв’язки з відомими брендами сантехніки, на унітаз з функцією біде ціна завжди залишається доступною широкому колу покупців. Товари сертифіковані та мають гарантію якості. Замовити можна з доставкою по Україні, або забрати придбання в магазині у Вінниці.

You've just added this product to the cart: