Плитка

Плитка


Деталі Проекту
  • 0
  • 17 Червня, 2016

Каталог керамічної плитки (кахель) та керамограніту у Вінниці

Керамічна плитка чи  кахель — матеріал, який ніколи не втрачає актуальності, використовується для приміщень з різним цільовим призначенням. Виготовляється з екологічно чистої сировини — обпаленої глини, що має надміцні експлуатаційні якості. Зазвичай, має прямокутну або квадратну форму, проте нині існують інші види, які відрізняються нестандартною формою. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір покриття для підлоги та вуличної плитки, тому сфера застосування її практично необмежена.

Для виготовлення використовують сучасні технології, які передбачають використання суміші із різної сировини: 

  • Глину, глинисті матеріали. Кінцевий результат має незаперечну перевагу, яка полягає в можливості створення плитки з будь-якою формою, завдяки високому показнику вологості. 
  • Кварцову суміш. Головним призначенням є роль своєрідного кістяка, що має надати міцність продукції. 
  • Карбонати, польовий шпат. Під час випалювання подібних матеріалів створюється міцна склоподібна структура. 

Коли потрібно швидко та надійно облаштувати підлогу, стіни в приміщенні чи на вулиці, спеціалісти рекомендують замовити керамічну плитку — універсальне рішення для більшості випадків. Завдяки доступній ціні кожен наш покупець може придбати недорого потрібну кількість матеріалу.

Чому варто купити плитку в інтернет-магазині Lana

В каталозі представлена елітна продукція від відомих виробників, що є запорукою якісного кінцевого результату ремонтно-будівельних робіт. Широкий асортимент дозволяє замовити онлайн з доставкою по Україні кахель для підлоги та настінний, мозаїку якими можно оформити кухню, ванну. Колекції складаються з моделей з матовою і глянцевою поверхнею. Великий попит має вулична плитка, для якої характерна морозостійкість та жаростійкість. Подібний тротуарний кахель здатен витримувати високі навантаження, негативний вплив агресивного навколишнього середовища.

Наші покупці можуть легко реалізувати свої найсміливіші плани по облаштуванню дизайна інтер’єру завдяки тому, що моделі кахелю ідеально імітують різні текстури натуральних матеріалів, тому можна купити плитку: 

  • під дерево;
  • під камінь;
  • під ламінат;
  • під мармур.

Таке розмаїття доступних варіантів дизайну дозволяє досягти поставленої мети, не йдучи на цьому шляху на компроміси. Асортимент постійно оновлюється, тому купити плитку в Вінниці можна сучасних моделей. На всі товари є офіційна документація, що гарантує їх оригінальність. Незалежно від того скільки м2 потрібно облаштувати, придбання буде завжди вигідним, адже ні про які націнки не йде мова.