Гідромасажні ванни, басейни

Гідромасажні ванни, басейни


Деталі Проекту
  • 0
  • 30 Червня, 2020

Сторінка в розробці. Ми прикладаємо максимальних зусиль, щоб чим скоріше познайомити вас з товарами категорії

Гідромасажні ванни в широкому асортименті у Вінниці

Швидкий ритм життя сучасної людини вимагає приділяти питанню відпочинку особливу увагу, тому облаштування ванної кімнати є наскільки важливим. Одних водних процедур, зазвичай, недостатньо, тому при мінімальних затратах часу повністю досягти релаксу допоможе гідромасаж. Купити гідромасажну ванну – це рішення, яке допоможе відразу розв’язати кілька питань стосовно водного масажу та підтримання належного стану особистої гігієни.

Всі моделі джакузі, навіть якщо вони виконані на замовлення, мають один і той самий принцип: в стінки ванни вмонтовані форсунки, які приводяться в дію за допомогою мотора. Через форсунки подається повітря та вода. Сила, з якою здійснюється водяний масаж, залежить від потужності. Каталог складається з інноваційних моделей, які гарно доповнять будь-який інтер’єр.

Як вибрати гідромасажний басейн: особливості та відмінності

Прийняття подібної ванни справляє корисний ефект на стан здоров’я, але для цього пристрій має мати цілий ряд особливостей:

  • Розмір. Через те, що у ванній має бути достатньо місця, щоб прийняти зручне положення, вироби мають більші в порівнянні зі звичайною ванною розміри. Форма може бути будь-якою, в тому числі й нестандартна.
  • Матеріал. Через те, що вода має залишатись максимально довго теплою, зазвичай, виготовлені з акрилу, який має високі теплоощадні показники.
  • Дезінфекція. Безпечність гідромасажу великою мірою залежить від наявності функції дезінфекції.
  • Підключення до каналізації та електромережі. Розташування кабелів та водопровідних труб має виконуватися професіоналом.

Враховуючи такі особливості, гідромасажний басейн купити можна замість звичайної ванни.

Чому у нас вигідно купити гідромасажну ванну онлайн?

Інтернет-магазин LANA має налагоджені зв’язки з відомими брендами сантехніки, тому товар реалізується виключно з гарантією якості. В нашому каталозі обов’язково знайдеться гідромасажна ванна (джакузі), ціна якої влаштує людей з різними фінансовими можливостями. Придбання можна забрати в магазині у Вінниці, чи оформити доставку по Україні.