Ванни

Ванни


Деталі Проекту
  • 0
  • 30 Червня, 2020

Великий асортимент ванн у Вінниці

Життя сучасної людини, з її нещадним ритмом потребує моментів релаксації, а її важко собі уявити без комфортної ванни. Перебування в теплій воді допомагає розслабитися, відігнати від себе тягощі робочих буднів, тому інтернет-магазин пропонує купити ванну, яка стане гарним доповненням до вже наявної атмосфери, гарантуватиме комфорт. Моделі, які можна знайти в каталозі, відрізняються не тільки дизайном та розміром, а й іншими показниками, їх треба брати до уваги. Якщо виникають сумніви, то краще скористатися безплатною консультацією, яку можна отримати телефоном чи онлайн.

Як вибрати ванну: особливості матеріалів та розміри

Одним з ключових критеріїв вибору ванни можна сміливо назвати матеріал, з якого вона виготовлена. Саме від нього більшою мірою залежить довговічність, стійкість до механічних впливів. Нині існує кілька популярних варіантів, серед яких особливо затребувані чавун, сталь та акрил. Ці варіанти суттєво відрізняються, мають свої переваги й недоліки. Якщо говорити про сталь, то вона недорога, стійка до ушкоджень, але доволі голосна, коли на неї потрапляє вода. Своєю чергою чавун, один з найміцніших матеріалів, який використовується в сантехніці. Головний плюс в тому, що він гарно тримає тепло, така ванна надає максимальний комфорт під час прийняття гігієнічних процедур. Недолік – велика вага, яка може ускладнити транспортування. Акрил – це сучасний матеріал, який дуже легкий, простий в догляді і легко реставрується. Але під час експлуатації потрібно бути обережним, щоб не пошкодити виріб.

Стосовно розміру, то це більше індивідуальний вибір, на який впливає розмір усіх членів родини. Потрібно обирати модель, в якій буде зручно кожному, якщо такої немає в каталозі, то оптимальне рішення – ванна на замовлення.

Чому у нас вигідно купити ванну онлайн?

Ванна, купити яку можна в інтернет-магазині LANA, завжди буде оригінальною продукцією від відомих виробників. Вартість не містить жодних націнок, а товар супроводжується всією необхідною документацією, в тому числі й гарантією якості. Каталог постійно оновлюється, тому знайти цікаву модель може навіть вибагливий покупець. Для жителів інших регіонів передбачена оперативна доставка по Україні.

You've just added this product to the cart: