Канали і трапи

Канали і трапи


Деталі Проекту
  • 0
  • 30 Червня, 2020

Сторінка в розробці. Ми прикладаємо максимальних зусиль, щоб чим скоріше познайомити вас з товарами категорії

Канали і трапи для душу в широкому асортименті у Вінниці

Останнім часом все частіше сучасні будинки та квартири облаштовують душовими зонами, в яких не використовуються піддони. Це дозволяє максимально раціонально використовувати вільний простір в приміщенні, але потребує облаштування за допомогою спеціальних елементів. В такому випадку потрібно купити трап для душу, який забезпечує якісне водовідведення безпосередньо через підлогу. Особливо корисним таке придбання буде для тих у кого в сім’ї є люди похилого віку чи з обмеженими можливостями, адже такі конструкції суттєво спрощують доступ всередину конструкції душової кабіни. Асортимент магазину складається виключно з перевіреної сантехніки від відомих виробників.

Як вибрати канали і трапи: особливості та відмінності

Для початку варто зазначити, що трапи та канали є різновидом дренажної системи, яка покликана відводити воду з душової до каналізації. Попри те, що вони мають однакові функції, зовнішній вид зовсім різний.

Зливний трап має вид прямокутних, круглих або фігурних ґрат, через які вода й потрапляє з підлоги до каналізації. Як правило, їх розміщують в самому центрі душової зони. Задля максимальної їх ефективності потрібно створити чотиристоронній ухил.

Своєю чергою канал є вузьким і довгим жолобом, призначений для збору води та подальшого її відведення в каналізацію. Канали здатні забезпечити ефективне відведення великої кількості води, тому доречно використовувати їх для душових кімнат, якими активно користуються, зокрема, в спортивних центрах, басейнах. Для таких моделей достатньо створити двосторонній ухил.

Чому у нас вигідно купити канали і трапи онлайн?

Завдяки тому, що інтернет-магазин LANA офіційно співпрацює з багатьма відомими виробниками сантехніки, кожен клієнт отримує унікальну можливість трап чи душовий канал купити недорого та з гарантією якості. В каталозі представлені виключно сучасні моделі, які стануть прикрасою будь-якого інтер’єру. У Вінниці товар можна забрати безпосередньо з магазину, для жителів інших територій передбачена доставка по Україні.