Фурнітура

Фурнітура


Деталі Проекту
  • 0
  • 24 Червня, 2022
557290-dark-door-door
Фурнітура
557290-dark-door-door
Ціна
UAH -
Стиль
Колір
Виробник
Країна виробник
Ціна
UAH -
Стиль
Колір
Виробник
Країна виробник

Фурнітура для дверей: якісні ручки для міжкімнатних та вхідних дверей у Вінниці

Дверна фурнітура — один з найпопулярніших видів продукції, який шукають власники, як квартир, так і приватних будинків. Вони виконують важливу функціональну роль та допомагають керувати дверима. Крім цього, фурнітура є важливою частиною інтер’єру, тому при вдалому виборі стане його справжньою прикрасою.

Вкрай важливо при покупці орієнтуватися на загальну стилістичну концепцію, що реалізована в приміщенні. Задля того, щоб готовий результат порадував своєю цілісність, варто орієнтуватися на присутні в каталозі моделі, які відрізняються не тільки конструкцією та ціною, а й дизайном.

Критерії вибору ручок для дверей: основні види та характеристики

Дверні ручки для міжкімнатних дверей заведено класифікувати по принципу їх дії на наступні види: 

  • Кулясті поворотні. Установка подібної ручки дозволить не тільки замкнути двері, а й зафіксувати їх в певному положенні.
  • Нажимні. Як правило, монтуються в полотно стулки, фіксуюча клямка рухається при натисканні.
  • Стаціонарні. Незалежні від типу замка, виконують лише одну функцію — закривають/відкривають дверне полотно.
  • Для розсувних систем. Для їх встановлення використовується прихований монтаж, є окремою категорії продукції. Передбачена можливість оснащення їх замком або засувкою для фіксації.

Виготовляють подібні вироби з доволі різних матеріалів, що суттєво розширює асортимент від українських виробників. Частіше всього ручки можуть бути металевими. Зазвичай, використовуються латунь, алюміній або нержавіюча сталь, оскільки це найбільш вдалі варіанти, які відрізняються високими експлуатаційними показниками. Інтернет-магазин реалізує фурнітуру, виготовлену з деревини, муранского скла, натурального каменю. Доступні будь-які кольори ручок, в тому числі найпопулярніші — білий, сірий, чорний.

Чому у нас вигідно купити ручки для дверей онлайн?

Завдяки офіційній співпраці з популярними виробниками клієнтам надається гарна можливість замовити продукцію з гарантією якості та за доступною ціною. Фурнітура для міжкімнатних дверей реалізується не тільки у Вінниці, адже діє доставка по Україні. За необхідності можна отримати безплатну консультацію онлайн чи телефоном з приводу асортимент, умов оплати та інших питань.

You've just added this product to the cart: