Вхідні двері

Вхідні двері


Деталі Проекту
  • 0
  • 24 Червня, 2022
557290-dark-door-door

Фільтр

Ціна
UAH -
Розмір
Колір
Гарантія Виробника

Фільтр

Ціна
UAH -
Розмір
Колір
Гарантія Виробника

Вхідні металеві двері у Вінниці: особливості та різновиди

Крім візуальної привабливості вхідні двері мають виконувати таку важливу роль, як захист домівки від проникнення в неї зловмисників. У зв’язку з цим, до них ставляться особливі вимоги, що стосуються надійності матеріалу, фурнітури, загалом всієї конструкції. Попри розповсюджену думку, що вигідно замовити якісні двері від українського виробника неможливо, наш інтернет-магазин надає можливість купити вхідні двері недорого.

Класифікувати все розмаїття моделей вхідних дверей можна по типу одностулкові та двостулкові. При необхідності можливо виготовлення на замовлення виробів нестандартного розміру, що дозволить максимально задовольнити вимоги покупця.

Основними перевагами виробів з каталогу є міцність, яку гарантують якісна листова сталь, наявність ребер жорсткості, посилення конструкції зсередини сталевими П-подібними профілями.

Як вибрати вхідні двері: на що звернути увагу та як не помилитися

Тонкощі вибору полягають у тому, що потрібно не просто підібрати точний розмір, адже існує ще кілька важливих моментів, що впливають на остаточний результат:

  • Товщина. Зазвичай, товщина листа металу дверей складає від 0,8 до 5 мм. Якщо потрібні вхідні двері для приватного будинку, здатні витримувати максимальні навантаження, то слід звернути увагу на моделі з товщиною 1,2 мм.
  • Особливості конструкції. Попри візуальні відмінності різних моделей, всі вони складаються з дверного полотна, коробки, ребер жорсткості, ущільнювача, оббивки. Також має бути передбачена фурнітура. Оптимальне значення товщини полотна для забезпечення гідного показника міцності — 40 мм.
  • Звукоізоляція. За питання утеплення та шумоізоляції відповідає спеціальний наповнювач, який міститься у дверях.

Оскільки броньовані двері потрібні не тільки для краси, варто враховувати додаткові ризики. Головне, зберігати золоту середину, оскільки придбання тяжких дверей може ускладнити користування ними окремих членів родини.

Чому у нас вигідно купити вхідні двері онлайн?

Інтернет-магазин LANA має налагоджені ділові зв’язки з багатьма відомими виробниками, тому навіть найвимогливіший покупець придбає вхідні двері в квартиру чи дім, які його будуть задовольнити. Ціна постійно актуалізується й відповідає якості. Для більшої зручності клієнтів передбачені безплатні консультації, які можна здійснити онлайн чи телефоном. Діє оперативна доставка по Україні. 

You've just added this product to the cart: