Плитка для кухні

Плитка для кухні


Деталі Проекту
  • 0
  • 25 Листопада, 2020

Шановні клієнти! Сторінка наповнюється новими товарами, повний перелік товарів буде доступний на цій сторінці згодом. За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь за номером +38(068)777-67-17

Якісна керамічна плитка на кухню: для підлоги, стін та на фартук

Крім меблів, побутової техніки, освітлення важливою частиною інтер’єру сучасної кухні є оздоблювальні матеріали для підлоги та стін. Плитка для кухні на стіну та фартух є практичним та естетичним матеріалом, який не викликає сумнівів у своїй довговічності. Завдяки технічним особливостям плитки, догляд за ним максимально простий, не потребує суттєвих зусиль з боку господині, а також застосування спеціальних засобів. На нього не діють агресивні впливи навколишнього середовища, тому цей варіант максимально вигідний з будь-якого точки зору.

Суттєве розмаїття дизайнів, малюнків та типів поверхні керамічної плитки дозволяє замовити недорого той варіант, який підкреслить гарний смак власників дому, при тому всьому збереже кошти. Важливо те, що плитка виготовляється з екологічно чистих матеріалів, тому в приміщенні буде зберігатися абсолютна безпека для членів сім’ї та гостей.

Каталог і основні різновиди плитки для кухні

Каталог магазину складається з актуальних колекції від відомих українських та закордонних виробників. Найпростіший спосіб зробити правильний вибір — скористатися безплатною консультацією онлайн  або офлайн, завітавши в магазин ЛАНА на Пирогова 117. В цілому ж необхідно орієнтуватися на декілька ключових параметрів, серед яких головне місце належить типу поверхні. Існує два варіанти — матова чи глянцева. Кожен має свої особливості: на глянцевій краще видно забруднення, проте матова потребує більш уважного догляду. Для робочої зони та фартуха можна використовувати різні види плитки.

Враховувати потрібно й дизайн, який має відповідати обраному для кухні стилю. Основні відмінності стосуються розміру, форми, кольору та виду текстури, яку імітує плитка. Найпопулярнішими варіантами залишаються імітація під дерево та мармур. Це універсальний вибір, який влаштовує концепцію як класичного стилю, так і ультрамодного хай-теку.

Чому у нас вигідно купити плитку для кухні онлайн?

Інтернет-магазин LANA є одним з лідерів по продажу якісної плитки у Вінниці, тому пропонує купити плитку керамічну на кухню від відомих виробників за справедливою ціною. Завдяки офіційній співпраці компанії з брендами вся продукція виключно оригінальна, має необхідні сертифікати якості, безпеки. Асортимент постійно оновлюється, в ньому з’являються актуальні колекції. Для жителів інших регіонів діє оперативна доставка по Україні.

You've just added this product to the cart: