ТРЦ SkyPark

ТРЦ SkyPark


  • 0
  • 12 Листопада, 2020
Деталі Проекту

Sky Park є найпершим професійним торгово-розважальним центром у місті Вінниця. ТРЦ відкрився 23 вересня 2006 року в самому серці міста, у його діловому та історичному центрі, поряд із мальовничим парком.

Загальна площа Sky Park становить 30 000 кв.м, орендна – 20 300 кв.м. Комплекс складається з торгового-розважального центру (25 000 кв.м) та бізнес-центру (5 000 кв.м).

ТРЦ Sky Park має унікальний пул орендарів (tenant-mix) на ринку рітейла Вінниці – це більше 140 магазинів улюблених та широковідомих брендів, таких як: Intertop, Guess, LC Waikiki, Цитрус, Brocard, Будинок Іграшок, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Megasport, Сільпо, та ін. Розважальний сегмент представлений 7-зальним кінотеатром SmartCinema, простором для ідей #CHERDAK, Музеєм Науки, ресторанами Cушия та ін.

У бізнес-центрі Sky Park діє Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці та фітнес-клуб Fitness Time. ТРЦ неодноразово був переможцем конкурсу «Імена, яким довіряють» за чудовий tenant-mix, затишну атмосферу та розмаїття розваг.

Деталі
  • Клієнт:

    ТРЦ SkyPark

  • Розташування:

    Вінниця