Прихованого монтажу

Прихованого монтажу


Деталі Проекту
  • 0
  • 27 Серпня, 2022
557290-dark-door-door
Двері Прихованого Монтажу

Міжкімнатні двері прихованого типу: особливості та різновиди

Останнім часом велику популярність здобули приховані двері, які встановлюються на спеціальні петлі. Особливість продукції полягає в тому, що коробка розміщується в одній площині зі стіною, тому в результаті двері не виступають, значить, підвищується рівень естетичності конструкції. Для того, аби ще більше приховати їх спеціалісти рекомендують купити міжкімнатні двері прихованого монтажу під колір стіни, в якій вони встановлені. Каталог скритих дверей великий, а ціна їх доступна, тому не дивно, що вони такі затребувані.

Основні різновиди прихованих дверей: переваги та недоліки

Двері прихованого типу можна класифікувати за декількома критеріями, зокрема:

  • За типом монтажу: вбудовані (монтуються в стіну під час будівництва) та накладні (монтуються на вже готові стіни).
  • За способом відкривання: двері-куполи, складні двері, розсувні двері, двері з горизонтальною віссю обертання (глухі та з віконцями).
  • За матеріалом виробництва: дерев’яні, скляні, металеві, МДФ.
  • За функціональністю: вхідні, міжкімнатні, балконні, ванні, сейфові та інші.

Самі двері прихованого монтажу мають один тип кріплення: з петлями прихованими в конструкціі лиштви та дверей.

Важливим критерієм вибору є тип обробки дверей. Головна вимога до обробки – екологічність, зносостійкість, естетичність.

В рамках заводського виконання усі двері можна умовно поділити на конструкції під фарбування та вже з ним. Тим, кому хочеться додати в приміщення оригінальність, можна використати моделі дверей з можливістю оформлення під плитку, hpl панелі, скло, фарбу, плитку, дзеркало. Невеликі кімнати можна візуально збільшити, якщо замовити та встановити дзеркальні двері.

Впливає на вибір конкретної моделі й розмір та тип монтажу. Замовити можна моделі 40, 50, 60, 70, 80 см, а також при необхідності під замовлення. Якщо є сумніви з приводу здатності встановити двері самостійно, завжди можна скористатися послугами нашої компанії та замовити прихований монтаж дверей.

Чому у нас вигідно купити двері прихованого монтажу онлайн?

Інтернет-магазин офіційно співпрацює з відомими виробниками, тому клієнтам надається можливість недорого замовити онлайн чи телефоном якісну продукцію. Доставка по Україні стане корисною покупцям з інших регіонів країни. Ціна постійно актуалізується, а асортимент розширюється. Міжкімнатні двері представлені в розмаїтті розмірів та дизайнів.

You've just added this product to the cart: