Прихованого монтажу

Прихованого монтажу


Деталі Проекту
  • 0
  • 27 Серпня, 2022
hiddrs

Міжкімнатні двері прихованого типу: особливості та різновиди

Останнім часом велику популярність здобули приховані двері, які встановлюються на спеціальні петлі. Особливість продукції полягає в тому, що коробка розміщується в одній площині зі стіною, тому в результаті двері не виступають, значить, підвищується рівень естетичності конструкції. Рухаються такі двері паралельно стіні та ховаються в ніші. Для того, аби ще більше приховати їх спеціалісти рекомендують купити міжкімнатні двері прихованого монтажу під колір стіни, в якій вони встановлені. Каталог скритих дверей великий, а ціна їх доступна, тому не дивно, що вони такі затребувані.

Основні різновиди прихованих дверей: переваги та недоліки

Найпростіше класифікувати подібні двері на односторонні та двосторонні. Перші мають один незаперечний плюс – невелику товщину, відсутність необхідності використовувати для оформлення двосторонні матеріали. Своєю чергою другий варіант відрізняється високою практичністю, надійністю.

Також можна різнити двері за способом відкриття:

  • Розсувні. Відкриваються паралельно стіні, ховаються в спеціальну нішу. 
  • Розпашні. Найпопулярніший та традиційний вид, який завжди виглядає стильно в інтер’єрі, незалежно від стилю.
  • Маятникові. Сучасна конструкція, яка має принцип відкривання дверей в метрополітені.

Важливим критерієм вибору є тип обробки дверей. Головна вимога до обробки – екологічність, зносостійкість, естетичність.

В рамках заводського виконання усі двері можна умовно поділити на конструкції під фарбування та вже з ним. Тим, кому хочеться додати в приміщення оригінальність, можна використати моделі дверей з можливістю оформлення під плитку, шпалери. Невеликі кімнати можна візуально збільшити, якщо замовити та встановити дзеркальні двері.

Впливає на вибір конкретної моделі й розмір та тип монтажу. Замовити можна моделі 40, 50, 60, 70, 80 см, а також при необхідності під замовлення. Якщо є сумніви з приводу здатності встановити двері самостійно, завжди можна скористатися послугами нашої компанії та замовити прихований монтаж дверей.

Чому у нас вигідно купити двері прихованого монтажу онлайн?

Інтернет-магазин офіційно співпрацює з відомими виробниками, тому клієнтам надається можливість недорого замовити онлайн чи телефоном якісну продукцію. Доставка по Україні стане корисною покупцям з інших регіонів країни. Ціна постійно актуалізується, а асортимент розширюється. Міжкімнатні двері представлені в розмаїтті розмірів та дизайнів.

You've just added this product to the cart: