3D візуалізація

3D візуалізація – розкладка плитки в просторі, згідно зазначених розмірів замовника

Мета цієї роботи- раціонально розкласти плитку в приміщенні, з урахуванням раціональних підрізок та розміщення швів. Робота виконується у професійній програмі Visoft Premium, що розроблена виключно для цієї роботи.

3D візуалізація допоможе вам визначитись, та впевнитись у правильності вибору матеріалів. Окрім розкладки плитки ви також отримуєте візуальне рішення для вашого простору. Портфоліо наших робіт можна переглянути нижче на цій сторінці.

При замовленні плитки або сантехніки, вартість послуги 3D- візуалізації становитиме 0 гривень.

Переваги візуалізації від LANA

 • Фотореалістична картинка за лічені хвилини.
 • Можливість моделювати приміщення в реальному часі
 • Раціональність розміщення в приміщенні
 • Завжди є результат
 • Швидко та влучно
 • Декоруємо приміщення

Для замовлення послуги 3D-візуалізації, необхідно:

 • Обрати плитку та сантехніку
 • Проінформувати вашого менеджера, що ви бажаєте скористатися послугою.
 • Обрати відповідний пакет послуг
 • Здійснити оплату у касі підприємства
 • Прийти у обраний час на візуалізацію

Вартість послуги 3D візуалізації

Візуалізація BASIC

Звичайна розкладка плитки лише для однієї поверхні (наприклад: кухонний фартук, стіна, підлога. )
Вартість послуги – 250 гривень (30 хвилин).

Візуалізація СТАНДАРТ

Цей тип візуалізації включає в себе роботу з одним приміщенням (наприклад: Ванна кімната, кухня). У цьому випадку допускається 4 варіанти плитки, а також підбір декоративних елементів. Мета цієї роботи, показати декілька варіантів поєднання 2-4 видів
плитки, а також обраних декорів та сантехніки. У візуалізації цього типу також можлива наявність простих фігур по типу(ниші та інше).
Вартість послуги 500 гривень.(60 хвилин)

Візуалізація «ДОДАТКОВІ ОБ’ЄКТИ»

Не є окремим типом візуалізації. Візуалізація «Додаткові об’єкти» – Нетипові об’єкти такі як, сходи, та більш складні елементи, які не входять у перелік послуг.
Вартість послуги +300 гривень(+30 хвилин до часу візуалізації)

ВАЖЛИВО! Правила надання послуги 3D візуалізації

 • Прийти вчасно на годину, обрану за попереднім записом.
 • Здійснити оплату в касі підприємства за послугу.
 • Просимо звернути увагу, кожний пакет послуг є обмежений за часом та кількістю видів плитки. Використання більшої кількості колекцій, ніж зазначено в пакеті послуг, розглядається як нова послуга.

Проект 1

Вміла комбінація дерева та світлих відтінків у інтер’єрі. Не дивлячись на кількість текстур, в результаті ми маємо свіжу ванну кімнату, яку хочеться відвідувати знову і знову. Замовник задоволений, так як саме таке завдання ставив перед нами! Ремонт з “LANA” в задоволення! При замовленні продукції, вартість візуалізації становить 0 гривень.

Проект 2

Дуже влучно опрацьована ванна кімната. Ви тільки подивіться на ергономіку. Полиці, керамічний стіл під раковину, корзина для білизни, аксесуари, і вміло підібране освітлення щоб зручно було використовувати дзеркало. Декор, фрізи та основна плитка дуже добре підібрані по колористиці і ідеально поєднуються у цій ванній кімнаті. Час витрачений на візуалізацію: 60 хвилин. Ремонт з “LANA” в задоволення! При замовленні продукції, вартість візуалізації становить 0 гривень.

Проект 3

У 2020 році, вкрай популярна тематика листя, як великих так і малих. Кімната зроблена таким чином, що б кожне відвідування, залишало відчуття свежості і новизни. Саме тому були додані елементи дерева, кругле дзеркало і дуже цікава раковина. Що варто відзначити, це розмір приміщення, воно досить компактне, але тут все настільки правильно розміщено, що є відчуття великого простору. Ремонт з “LANA” в задоволення! При замовленні продукції, вартість візуалізації становить 0 гривень.

Проект 4

Ванна кімната, де за основу взято білі глянцеві цеглинки. В результаті ми отримали багато глянцю, і відчуття преміального приміщення, при цьому використовували відносно недорогу плитку. На себе акцент бере дорожча сантехніка чорного матового кольору і раковина у вигляді чаші. Ремонт з “LANA” в задоволення! При замовленні продукції, вартість візуалізації становить 0 гривень.

Проект 5

Розкішна ванна кімната, де використовуються плити великоформатного керамограніту, додаючи лиску і преміальності приміщенню. Маючи великий простір, ми вирішили звести ванну на подіум і використовувати високий змішувач. Погодьтеся, вийшло цікаво! А родзинкою цього інтер’єру стала кам’яна ванна. Спробувавши таку ванну раз, на меншу ви просто не погодитеся! Відчуття від каменю в теплій воді просто захоплює. Ремонт з “LANA” в задоволення! При замовленні продукції, вартість візуалізації становить 0 гривень.

Проект 6

Дуже крута ванна кімната з використанням імітації джинсу і золотих вертикальних фризів. Зверніть увагу на розмір кімнати, при цьому є абсолютно все необхідне і дискомфорту та нестачі простору просто немає. Все це завдяки використанню просто величезного дзеркала, в золотому обрамленні, а так само завдяки раціональному розміщенню сантехніки в кімнаті. Ремонт з “LANA” в задоволення! При замовленні продукції, вартість візуалізації становить 0 гривень.