Скляні перегородки

Скляні перегородки


Деталі Проекту
  • 0
  • 24 Червня, 2022
352

Міжкімнатні скляні перегородки у Вінниці: що важливо знати

Бажання жити в просторій і світлій оселі цілком логічне, притаманне сучасній людині, відповідає останнім трендам у світі дизайну інтер’єру. Звісно, пощастило, якщо дім великий, має велику кількість кімнат, а от власникам невеликих квартир ідеально підходять міжкімнатні скляні перегородки. Це надзвичайно функціональні елементи, які покликані не тільки виконати зонування у квартирі, а ще й можуть стати справжньою прикрасою. Останнє стало можливим завдяки широкому розмаїттю доступних моделей (з вітражами, малюнками, тонуванням, фотодруком).

Перед тим як замовити скляні міжкімнатні перегородки, варто визначитися з їх типом, який може бути або конструкцію з дерев’яною/алюмінієвою обов’язковою або ж суцільноскляною. Зазвичай, в інтер’єрі використовується загартоване скло товщиною до 4 мм, це в тому випадку якщо перегородка має профіль. Коли перегородка суцільноскляна, то потрібно товще скло —  від 6 до 16 мм.

Не варто забувати про те, що існують різні варіанти форм та матеріалів профілю. Від цього залежить функціональність всієї конструкції. Протягом останніх років відстежується тренд, згідно з яким все частіше для облаштування використовуються перегородки без обв’язки алюмінієм. Міцність таким моделям гарантує використання спеціального склотримача, який стикається безпосередньо з розсувними механізмом.

Особливості та основні переваги розсувних скляних перегородок

Популярність, яку здобули скляні перегородки в кімнату у Вінниці та інших містах України, пояснюють їх незаперечні переваги в порівнянні з іншими конструкціями. Серед основних варто зазначити:

  • Міцність. Конструкції розраховані на високі механічні навантаження, оскільки для виготовлення використовується міцне загартоване скло. При акуратному використанні здатне прослужити дуже довго.
  • Простота в догляді. Щоб повернути скляній перегородці першочергового вигляду, достатньо звичайної щітки для миття вікон та мийного засобу.
  • Висока прозорість. Максимум природного світла, яке потрапляє до кімнати через прозоре скло, дозволяє ефектно зонувати частини приміщення, при цьому не зменшуючи візуально простір.
  • Безпечність. Через те, що продукція виготовляється із загартованого скла, готовий результат має високі показники стійкості до механічних впливів. Навіть, якщо таке скло розбивається, його уламки не будуть представляти собою небезпеки.

Чому у нас вигідно купити міжкімнатні скляні перегородки онлайн?

Завдяки тому, що інтернет-магазин LANA офіційне співпрацює з багатьма відомими виробниками, клієнти отримують можливість замовити розсувні скляні перегородки за справедливою ціною та з гарантією якості. В каталозі представлені сучасні моделі, здатні прикрасити будь-який стиль інтер’єру. За необхідності можна отримати консультацію онлайн чи телефоном. Жителі інших регіонів можуть замовити доставку по Україні.

You've just added this product to the cart: