Порізка плитки

Ми раді представити до вашої уваги – послугу порізки плитки вiд “MAESTRO”

З 2005 року ми займаємось плиткою різних форматів, товщин і знаємо як якісно обробляти матеріал. Дозвольте представити до вашої уваги те, що ми можемо зробити з плиткою!

Торець під кутом 45

Діагональна різь

Фальш мозаїка

Насічки Antislip

Фігурна різь

Пряма різь

Чому варто обрати порізку від “MAESTRO”?

Ціна

Ми надаємо послуги високої якості за доступними цінами. Наприклад, вартість порізки керамічної плитки становить 65 гривень за метр погонний.
В залежності від об’єму, можливі спеціальні цінові пропозиції

Швидкість

Ваші замовлення обробляються відразу після надходження заявки – це дозволяє нам робити порізку в найкоротші терміни. Для прорахунку часу необхідного для порізки вашого об’єму плитки, зверніться за номером 067-999-59-79

Нас радять

Понад 20 років досвіду в продажі плитки найрізноманітніших форматів, і 15 років у сфері обробки плитки. Нас рекомендують наші замовники, та нашими послугами користуються навіть майстри з укладання плитки, адже це зручно, доступно і швидко! Чекаємо на ваші замовлення!

Доставимо готову плитку на об'єкт

Ми хочемо щоб ви отримували задоволення від роботи з “LANA”. Після того, як плитка порізана і покладена на палет для клієнта, ми можемо зробити адресну доставку. Вартість такої доставки залежить від відстані маршруту, проте якщо доставка здійснюється територією міста Вінниця- її вартість становить 300 гривень.
Оформити її завжди можна за номером телефону +38 (067) -999-59-79

Гарантія

Ваша плитка в безпеці! Ми працюємо як з плиткою купленою в магазині “LANA”, так і з плиткою від замовника. Наш магазин гарантує, що ви заберете свою плитку згідно затвердженого плану різки. Працюючи з плиткою магазину “LANA” ми завчасно знаємо її технічні характеристики і готові різати її в будь-який момент. При роботі з плиткою інших виробників ніж продає магазин “LANA”, в присутності клієнта ми робимо пробну різь і узгоджуємо якість. Клієнт схвалює і ми беремося за виконання замовлення.

Висока якість

Для отримання найкращих результатів ми рекомендуємо купувати тільки плитку перевірених виробників- в магазині “LANA”. У нашому салоні ми постійно фільтруємо, аналізуємо і відсіюємо фабрики, для того що б залишати тільки найкраще. Ми щодня ріжемо плитку Українських, Польських, Турецьких, Італійських, Іспанських, Індійських та Китайських виробників, і ми точно знаємо з чим ми працюємо, для досягнення ідеального результату! Ваша плитка не побачить болгарку та нерівні місця відрізів. Тільки якісне обладнання та рівні лінії.

Як замовити послугу і скільки вона коштує?

65 гривень за метр погонний. Замовити!

15 гривень за метр погонний. Замовити!

135 гривень за метр погонний. Замовити!

150 гривень за метр погонний. Замовити!

80 гривень за метр погонний. Замовити!

103 гривні за метр погонний. Замовити!

15 гривень за метр погонний. Замовити!

150 гривень за метр погонний. Замовити!

135 гривень за метр погонний. Замовити!

46 гривень за метр погонний. Замовити!

46 гривень за метр погонний. Замовити!