Про компанію

LANA - це індивідуальніінноваційнікомплексні рішення для Вашого дому!

Наша подорож у світі плитки та сантехніки розпочалась у 1999 році. Тоді в нас був невеличкий магазин та дуже велике бажання змінити уявлення про ремонт. На сьогоднішній день ми маємо найбільший вибір плитки у місті Вінниця. Понад 100 фабрик відомих брендів. За час роботи ми реалізували значну кількість об’єктів у нашому місті, з яких такі об’єкти як: Школа «на Поділлі», ТРЦ (Мегамол, Магігранд, SkyPark), ТЦ (Жовтень, Віват, ОМЕГА), Аквапарк «Маяк», Готель (Статус, Fenix), Ресторан (Велюр, Шахерезада, Диканька, Національ) та продовжуємо поповнювати цей список.

“LANA” – це не просто магазин.

“LANA”-це сімейний бізнес, в який вкладено дуже багато зусиль та любові, саме тому нам так важливо аби кожен наш клієнт отримував Максимум. Всі наші співробітники слідкують за останніми тенденціями у світі плитки та сантехніки, для того аби ви отримали найкращий результат.

“LANA” - це професіонали.

В магазині “LANA” ви з легкістю реалізуєте будь-який проект, від маленького приміщення до Торгівельного центру, тому що саме тут працюють люди закохані у свою справу. Плитка, сантехніка, Ламінат, Мозаїка, Клея, Затирки, Безкоштовний 3д-дизайн та багато іншого.

“LANA” - це інновації.

Салон- магазин “LANA” протягом багатьох років є новатором у світі плитки та сантехніки. Найновіші колекції , новітні рішення великоформатних плит, піддони з плитки, клінкерна плитка, нетипові сантехнічні рішення -все це потрапляє у наш магазин у першу чергу! Тому якщо ви шукаєте сучасні рішення, варто завітати до нас в гості!
0
рік на ринку України
0
м² рішень для ремонту
0
+
задоволених клієнтів

Чому нас радять?

Вже 20 років ми обслуговуємо клієнтів з усієї країни, та хочемо відзначити, що якість наших послуг для нас є пріорітетом.

Ми чуємо наших клієнтів та робимо усе можливе, щоб ваша пригода з магазином “LANA” була для вас тільки в радість! Створіть ваш затишний та унікальний дизайн вже сьогодні, з магазином “LANA”

Прокомп2
Прокомп3